[google-translator]
Середа , 28 Липень 2021
Кафедра менеджменту підприємств
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Бакалаврат

Кафедра менеджменту здійснює набір на заочну форму навчання на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітніми програмами «Менеджмент і бізнес-адміністрування» та «Менеджмент міжнародного бізнесу». З більш детальною інформацією щодо змісту цих освітніх програм Ви можете ознайомитись на нашому сайті у розділі «Кафедра / Освітні програми»

 

  • Для абітурієнтів, які йдуть на нашу спеціальність для здобуття ступеня «бакалавр» безпосередньо після школи (тобто ще не маючи вищої освіти за будь-якою іншою спеціальністю) є навчання за державним замовленням (у 2018 р. обсяг державного замовлення на заочну форму навчання на спеціальність 073 «Менеджмент» склав 10 бюджетних місць) та за кошти фізичних/юридичних осіб. Термін навчання – 3 роки 9 місяців.

 

Більш детальну інформацію щодо вступу на 1 курс (освітній ступінь «бакалавр») Ви можете дізнатися на нашому сайті у розділі «Абітурієнту / Вступ на 1 курс»  та на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського http://pk.kpi.ua

 

  • Для абітурієнтів, які йдуть на нашу спеціальність для здобуття ступеня «бакалавр», але вже мають вищу освіту за будь-якою іншою спеціальністю є два варіанти вступу:
  • як і абітурієнти після школи (опис вище), але лише за кошти фізичних/юридичних осіб;
  •  через Інститут післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (термін навчання 2 роки). Більш детально дивитися тут: http://ipo.kpi.ua/