[google-translator]
Вівторок , 15 Червень 2021

«Індустрія 4.0 – сучасні тенденції в логістиці та менеджменті».

24-28 травня 2021 року на ФММ буде онлайн проведено Літню школу 2021 «Індустрія 4.0 – сучасні тенденції в логістиці та менеджменті». Школа включатиме серію інтерактивних занять з 15:00 до 18:00 (час може бути дещо змінений) від викладачів факультету промислового менеджменту Познанського технологічного університету (Poznań University of Technology) та ФММ КПІ імені Ігоря Сікорського. Учасниками заходу будуть студенти PUT та КПІ. Усі заходи будуть проводитися англійською мовою.

Особи, які бажають взяти участь у “Літній школі 2021”, заповніть форму нижче:

Вам буде повідомлено точну програму та деталі участі на вказану ел.пошту (вкажіть свою пошту gmail. Якщо немає – стоворіть її). Після завершення заходу кожен учасник отримає сертифікат (умовою отримання сертифіката є участь у всіх заняттях «Літня школа 2021»). Також врахуйте, що під час занять камера має бути включеною.

Кількість місць обмежена. Будь ласка, повідомте про своє бажання взяти участь у заході до 15 травня 2021 року, до 18:00.

Контактна особа: Марина Пічугіна (pichuginam@ukr.net, Телеграм @maryna_pichugina)