[google-translator]
П’ятниця , 7 Травень 2021

СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ З ТОВ «Ю-КОНТРОЛ»

В липні 2019 р. було підписано Меморандум про співпрацю між Національним технічним університетом України «Київськй Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та ТОВ «Ю-КОНТРОЛ» з ініціативи завідувача кафедри менеджменту факультету менеджменту та маркетингу Дергачової В.В. та сприяння ректора університету Згуровського М.З. В рамках даної співпраці YouControl надає безкоштовний доступ студентам та проводить навчання з метою допомоги молодим експертам у їх професійній підготовці, навчити визначати благонадійність контрагентів шляхом відстеження змін фінансового стану або репутації компаній, аналізувати ділове середовище та навчитися користуватися відкритими даними. Планується проведення тренінгів експертами компанії, розроблення практичних кейсів для студентів з метою впровадження в освітній процес. Вже з нового навчального року студенти кафедри менеджменту зможуть вільно використовувати наданий компанією ліцензійний аккаунт аналітичної платформи для виконання практичних завдань у межах навчальних дисциплін «Стратегічне управління», «Корпоративне управління» (магістерська програма), «Управління конкурентоспроможністю промислового підприємства», «Конкурентоспроможність в інноваційній діяльності», «Конкурентоспроможність міжнародного бізнесу» (бакалаврська програма) та підготовки наукових, курсових і дипломних робіт.  Доступ до аккаунту регламентується кафедрою менеджменту (відповідальна особа – доцент Артеменко Л.П.).

YouControl – це аналітична система, яка формує досьє на кожну компанію в Україні на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах і візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП із понад 50 державних реєстрів. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел. В YouControl переконані, що інвестиції в знання та в молоде покоління є надзвичайно потрібними для побудови прозорого ділового середовища України.