Субота , 22 Вересень 2018

«Витоки виникнення та розвитку європейської інтеграції»

5 грудня 2017 р. відбулася відкрита лекція к.е.н, ст. викл. кафедри менеджменту Кузнєцової К.О. на тему «Витоки виникнення та розвитку європейської інтеграції». В межах лекції обговорювались питання адаптації української економіки для входження до фінансового безготівкового простору в умовах європейської інтеграції  (Спікер: Дикий Владислав, Національний Банк України).

Слухачами лекції були студенти 2-6 курсів спеціальностей: «Міжнародна економіка», «Менеджмент міжнародного бізнесу», «Менеджмент і бізнес-адміністрування», «Менеджмент інвестицій та інновацій», «Логістика». А також аспіранти і викладачі кафедри менеджменту та кафедри міжнародної економіки.

Завантажити (PDF, 3.89MB)

GDE Помилка: Помилка при завантаженні файлу - При необхідності виключіть перевірку помилок (404:Not Found)