Субота , 15 Грудень 2018
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Summer English School

Ми будемо проходити інтенсивний курс вивчення англійської мови – трохи граматики, трохи нової лексики, багато розмовної практики на заняттях, а потім у вільний час – для нових знайомств – і через вже через кілька днів ви відчуєте результат!

Сьогодні англійська мова використовується у всіх сферах життя людей – у навчанні, науці, бізнесі, подорожах, розвагах і т.д.. Він об’єднує людей і допомагає отримувати знання з найрізноманітніших джерел.

Заняття з англійської мови проходять в групах по 10-12 чоловік у дві зміни: перша зміна – з 10:00 до 12:00, друга зміна – з 13:00 до 15:00. Кожному студенту видається індивідуальний пакет роздаткового матеріалу щодо всіх тем курсу для. З собою варто взяти словник та блокнот. В кінці заняття дається невелике домашнє завдання на наступний день. Заняття проходять по буднім дням, а в суботу та неділю студенти мають можливість займатися своїми справами, відвідувати екскурсії, прогулюватися курортом та інше. Головним завданням для тих, хто записався на курс англійської мови – це відвідувати заняття. В такому разі, в кінці тренінгу видається сертифікат про проходження тренінгу-інтенсиву «Англійська мова для професійного зростання», що має статус міжнародного сертифікату, оскільки він затверджений печатками НТУУ «КПІ» (Україна) та Технічного університету м. Варна (Болгарія).

 

 

 Приклад програми з англійської мови для курсу-інтенсиву у Літній школі в Болгарії 2013 (скачати).