Вівторок , 23 Липень 2019
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Працевлаштування

Високий рівень навчальної підготовки студентів кафедри – це запорука затребуваності її випускників на ринку праці.

Як випускова, кафедра менеджменту вважає себе відповідальною за подальше професійне життя своїх випускників і допомагає їм у побудові успішної кар’єри після закінчення університету.

Протягом останніх п’яти років число працевлаштованих після закінчення навчання випускників кафедри перевищує 95%. Близько 30% осіб починають працювати ще студентами.

Програма сприяння працевлаштуванню студентів передбачає реалізацію таких заходів.

Участь у ярмарках професій і встановлення зв’язків з організаціями-потенційними роботодавцями

Вже традиційними стали ярмарки професій «КПІ запрошує до співпраці», що проводяться НТУУ «КПІ» для зустрічі з керівниками організацій-роботодавців. Цей захід має на меті налагодження партнерських відносин між НТУУ «КПІ» та підприємствами і бізнесом на довгострокову перспективу; інформування роботодавців щодо готовності НТУУ «КПІ» до адаптації навчальних програм підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці; організація діалогу випускників НТУУ «КПІ» і роботодавців щодо практичної підготовки фахівців, ефективного використання їх знань, умінь та навичок у провідних компаніях України.

Рис 2 ярмарок професій 1

Ярмарок професій «КПІ запрошує до співпраці»

Для гостей кафедри ярмарок професій – це добра нагода ознайомитися з особливостями професійної підготовки студентів-випускників, напрямками наукової роботи, що проводиться на кафедрі, і обсудити шляхи подальшої співпраці.

Зустрічі з роботодавцями – провідними українськими компаніями

Такі зустрічі для студентів – це можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками успішних українських підприємств і встановити прямий контакт з потенційними роботодавцями. Вони допомагають студентам краще зрозуміти вимоги сучасного роботодавця, оцінити свій особистий потенціал і виявити напрями саморозвитку.

Рис 3 ярмарок вакансий 1

Ярмарок вакансій

На ярмарку були представлені підприємства та організації України, зокрема, QATestLab, life:, Melexis, Materialise, GlobalLogic, Unilever, ТОВ «Номінал Інжиніринг», Softheme, Coca-Cola, ПАТ «Київенерго», мережа супермаркетів «Сільпо» та інші, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ» змогли ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, мали можливість відвідати презентації компаній «Melexis» та «life:)».

Надання консультацій з питань планування професійної кар’єри

Такі консультації постійно проводяться доц. Ситник Н.І., яка відповідає за організацію працевлаштування на кафедрі, і допомагають студентам отримати відповіді на питання:

  • як випускнику правильно обрати напрямок розвитку фахової кар’єри,
  • як ефективно презентувати себе на ринку праці,
  • як скласти резюме, що приверне увагу роботодавця,
  • як підготуватися до співбесіди з роботодавцем,
  • яку стратегію поведінки обрати під час проведення співбесіди.

Інформаційна підтримка студентів, що хочуть знайти роботу, включає:

  • свіжі вакансії для студентів і кандидатів без досвіду роботи;
  • можливості стажування;
  • корисні поради і рекомендації стосовно пошуку роботи.

З питань організації практики і працевлаштування звертайтесь до доц. Н.І. Ситник за адресою Natalia_Sytnik@ukr.net.