Субота , 15 Грудень 2018
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Практика

 ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА СТУДЕНТІВ

Враховуючи сучасні тенденції на ринку праці і постійно зростаючі вимоги бізнесу до свого персоналу, кафедра приділяє значну увагу практичній підготовці студентів.

Посилення ролі практичної підготовки студентів відбувається на всіх етапах навчального процесу. Практика стає важливим інструментом, який дозволяє формувати висококваліфікованих спеціалістів, готових до вирішення складних управлінських завдань в умовах ринкового середовища.

Основні завдання практичної підготовки студентів:

  • закріплення теоретичних знань, отриманих студентами під час навчання,

  • набуття первинного досвіду роботи за фахом,

  • формування і розвиток компетенцій в роботі за обраною спеціальністю.

Тривалість і терміни практики:

Рівень підготовки

Вид практики

Виробича

Переддипломна

Фахова

Бакалаври за всіма спеціальностями

4 тижні,

8 семестр

2 тижні,

8 семестр

Спеціалісти, що навчаються за спеціальностями

«Менеджмент організацій і адміністрування»,

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

6 тижнів,

10 семестр

2 тижні,

10 семестр

Магістри за спеціальностями

«Менеджмент організацій і адміністрування»,

«Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»,

«Менеджмент інноваційної діяльності»

6 тижнів,

11 семестр

2 тижні,

11 семестр

Магістри, за спеціальністю «Управління інноваційною діяльністю»

4 тижні,

11 семестр

Організації – бази практики

Базами для проходження практики можуть виступати організації м. Києва і Київської області, які є юридичними особами, функціонують на ринку не менше одного року та здійснюють виробничу або інші види економічної діяльності.

Як правило, направлення студентів на практику відбувається на основі короткострокових договорів з підприємствами. Це дозволяє максимально повно врахувати специфіку фахової підготовки студентів, їх наукові інтереси і особисті вподобання.

Студенти кафедри на стажуванні в компанії «Агруп»

Провідні компанії проявляють зростаючий інтерес до співробітництва з кафедрою за цим напрямом, оскільки вбачають у ньому певні переваги для себе, а саме:

  • допомога фахівцям компанії у виконанні їх поточних завдань;

  • можливість виконання аналітичних досліджень з актуальної для компанії тематики (стратегічне управління, бізнес-планування, оцінка конкурентоспроможності, фінансової стійкості, компенсаційна політика, тощо);

  • можливість набору талановитої молоді на вакантні посади.

В 2012-2013 навчальному році серед підприємств, де студенти кафедри проходили практику, були ПРаТ «ОTIS», ДАХК «Артем», ПАТ «Київполіграфмаш», ЗАТ «Інформаційні комп’ютерні системи» ,ПАТ «ФАРМАК» ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», ПАТ «ЗЗБК ім..Ковальської», ПАТ «Оболонь», ТОВ «Технологічний парк ІЕЗ ім. Е.О.Патона», ПАТ Київський завод «Радар», ВАТ «Електронприлад», ПрАТ «Енран» та інші.

Кафедра має постійно поновлювану базу організацій для проходження виробничої і переддипломної практик. 

 Бази практики

 

Публічне акціонерне товариство «АрселорМіттал Кривий Ріг» – найкрупніше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, з повним металургійним циклом, до складу якого входять коксохімічне, гірничо-збагачувальне виробництва, шахтоуправління з підземного видобутку руди та металургійне виробництво, що складається з аглодоменного, сталеплавильного і прокатного департаментів.

Підприємство спеціалізується на виробництві арматурної сталі і катанки зі звичайних та низьколегійованих марок сталей, а також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь, сортовий і фасонний прокат, доменний шлак.

 

   

«ЗАЗ» – єдине в Україні підприємство з повним циклом виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобіля.

 

 

 

 

ПАТ «ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» розробляє західну частину Нікопольського басейну, який знаходиться на правобережжі Дніпра в межах Нікопольського і Токмаковского районів Дніпропетровської області — Україна. Основною і першочерговою діяльністю комбінату є видобуток марганцевої руди, її переробки і випуску марганцево-рудного концентра і марганцево-рудного агломерату для споживачів сталеливарної і феросплавної галузях металургійної промисловості.

 

ПАТ «Запоріжнерудпром» виробляє гранітний щебінь і бутове каміння для будівельних робіт. Продукція підприємства використовується у виготовленні бетону, залізобетонних виробів, а також при будівництві та ремонті автомобільних доріг та залізничного полотна.

Основні клієнти підприємства – ВАТ «Дніпропетровський металургійний комбінат ім. Дзержинського», ЗАТ «Бахчисарайський комбінат «Будіндустрія», ВАТ «Новомосковський завод ЗБВ», ВАТ «Консоль-бетон», ВАТ «Запорізький завод залізобетонних шпал», ТОВ «ВВС».

«Запоріжнерудпром» виготовляє свою продукцію з природного граніту, який видобувається на Передаточнінскому родовищі, що розташоване в Шевченківському районі (на південному сході) Запоріжжя.

Сьогодні виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти до 1 млн. т готової продукції на рік.

 

Національна Акумуляторна Корпорація “ISTA” – один з найбільших у Східній Європі виробників стартерних акумуляторних батарей. Першою в Україні почала забезпечувати повний цикл виробництва акумуляторів. Корпорація має можливість виробляти близько 5-5,5 мільйона батарей, що дозволяє займати лідируючі позиції на ринку акумуляторів.

 

  

 

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» – найбільше вуглевидобувне підприємство України. До складу об’єднання входять 10 шахт, а також підприємства транспортної та виробничої інфраструктури.

«ДТЕК Павлоградвугілля» веде видобуток вугілля на території Павлоградського-Петропавлівського вугленосного району Західного Донбасу. Підприємство здійснює видобуток енергетичного та коксівного вугілля, при цьому основний обсяг припадає на енергетичне вугілля. Промислові запаси «ДТЕК Павлоградвугілля» складають 699,2 млн тонн, що при наявному рівні видобутку представляє забезпеченість вугіллям на термін 56 років.

МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ ІМЕНІ ІЛЛІЧА — одне з найбільших підприємств України з повним металургійним циклом. Підприємство увійшло до складу Группи Метінвест восени 2010 років.

 

  ПАТ «Рівнеазот» — один з найбільших заводів хімічної промисловості України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 року № 1734ВАТ «Рівнеазот» входить у перелік підприємств, що мають стратегічне значення для безпеки й економіки держави.

Підприємство здійснює близько 50 видів діяльності, основними з яких є: виробництво, збереження i реалізація мінеральних добрив азотної i фосфорної групи, продукції виробничо-технічного призначення— аміак, адипінова кислота,циклогексанон, НДКО. 

 

 

 ПАТ “Тутковський” інтегрована компанія, котра об’єднує ряд виробничих підприємств та вищий навчальний заклад, який реалізує освітні програми та проводить науково-дослідні роботи.

ПАТ “Тутковський” надає послуги з пошуку, розробки та впровадження геологорозвідувальних технологій, виробництва геофізичної апаратури і геологорозвідувального обладнання, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів для сервісних геологорозвідувальних і видобувних компаній, здійснює відповідний інжиніринговий супровід і консалтинг. 

  ТОВ «Центр молекулярних досліджень» – група компаній, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції ізотопної продукції та реагентів для ядерної медицини.

«Центр Молекулярних Досліджень» – партнер провідних НДІ атомної галузі і постачальник ізотопів для медичних установ, науки та промисловості.