Неділя , 22 Липень 2018
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Менеджер SAP

3 квітня 2017 р. співробітниками кафедри менеджменту організовано науково-методичний семінар «Інформаційні технології в менеджменті», в рамках якого визначено напрями співпраці та міжнародного співробітництва з компанією “AAKSEN“.

Компанія “AAKSEN” є розробником інтерактивних програм навчання та офіційним партнером компанії SAP.

Компанія “AAKSEN” забезпечує інтерактивні SAP тренінги, що охоплюють 300 нових інтерактивних уроків, онлайн-курсів та основний портфель програмного забезпечення модулів SAP (фінанси підприємства, логістика, фінансовий контролінг, бізнес-аналітика, управління трудовими ресурсами підприємства та інші), які варіюються від базових модулів програмного забезпечення до складних SAP конфігурацій.

Студенти і співробітники факультету менеджменту та маркетингу, та всі бажаючі, окрім диплому «КПІ ім. Ігоря Сікорського»  за спеціальністю “Менеджмент”, спеціалізаціями: “Менеджмент та бізнес-адміністрування”, “Менеджмент міжнародного бізнесу”, “Менеджмент інвестицій та інновацій”, “Логістика”  мають можливість прийняти участь у міжнародних тренінгах  від компанії  “AAKSEN  та отримати міжнародний сертифікат, додаткову кваліфікацію «Бізнес-аналітик SAP», практичні знання та навички роботи з програмним забезпеченням компанії SAP.

 

З питань участі у міжнародному проекті “SAP навчання” звертатись до координатора проекту: к.п.н., доцента Пермінової Світлани Олександрівни:

svitlanaperminova@gmail.com

 

З питань онлайн-навчання за програмою “Інтерактивні SAP тренінги” звертатись до координатора проекту: к.е.н., доцента Савицької Олени Миколаївни: savickaya.en@gmail.com