[google-translator]
П’ятниця , 10 Липень 2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС LoNG 2018 (Look of New Generation)

Команда «Z-KPI» студенти групи УВ-81: Бобильов Костянтин, Ільющенкова Анастасія, Олешкевич Святослав, Маслова Аліса, Попович Василь, Горлов Микита, Максін Станіслав, Зіма Дар`я під керівництвом доцента Артеменко Л.П. прийняли участь у  ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСУ LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київської Бізнес Школи, Академії праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Мережі глобального договору ООН в Україні.

В рамках конкурсу було розроблено конкурсне завдання 2018 від ПрАТ «Дубномолоко» – реальна стратегічна задача, вкрай важлива для розвитку регіону, місцевої громади, довкілля. Для її вирішення передбачатиметься залучення інвестицій на державному і корпоративному рівні. Учасники команди отримали сертифікати.