Четвер , 18 Жовтень 2018

L’Oreal Paris Україна

3 листопада 2017 р. на кафедрі менеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася спільна із кафедрою маркетингу лекція Генерального Директора компанії Лореаль Марка Савчука на тему «Діджітал маркетинг: перспективи та тенденції розвитку». Захід було орієнтовано на студентів освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр» галузі знань 07 „Управління та адміністрування” спеціальності 073 «Менеджмент»  спеціалізації «Менеджмент і бізнес-адміністрування» і відвідало близько 300 студентів.

Під час лекції Марк акцентував увагу на переході світової економіки від індустріальної стадії розвитку до інформаційної та наголосив, які основні компетенції та фактори успіху використовує компанія Лореаль для ефективного ведення бізнесу в нових економічних умовах. Під час лекції деякі питання викликали жваву дискусію серед студентів, зокрема, питання стажування в компанії та якими навичками мають володіти майбутні управлінці в сфері діджітал, гендерні аспекти.

Підсумовуючи, можна стверджувати, що зустріч проходила у дружній атмосфері співпраці та спілкування і закінчилась фотосесією у залі засідань вченої ради КПІ ім. Ігоря Сік орського.

IMG_7919IMG_7935IMG_20171103_131343IMG_20171103_112129055_HDR