П’ятниця , 22 Червень 2018

Kруглийстіл «Академічнепідприємництво та стартап активність студентів в умовах європейської інтеграції»

25 жовтня 2017 року успішно відбувся круглий стіл на тему «Академічне підприємництво та стартап активність студентів в умовах європейської інтеграції». Цей захід проводився в рамках реалізації спільного проекту ЄС та НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» модуля Жан Моне “European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine” (№ 587138-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Були представники різних цільових груп – викладачі, дослідники, аспіранти, студенти, професійні групи. Під час заходу заслухали виступи спікерів та відбулась конструктивна дискусія щодо академічної мобільності та розвитку стартап активності студентів НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».
Варто відзначити актуальність онлайн виступу польського експерта з європейського навчання Малгожати Окрегліцкої (PhD, Ченстоховський технологічний університет) за тематикою академічного підприємництва країн ЄС та України.

Не менш важливими були виступи:
1. Шкробот Маріни – абсольвента стипендіальної програми ім. Лейна Кіркланда 2016-2017 н.р. у Польщі.
2. Букрєєвої Катерини та Бузинник Оксани, які були учасниками академічної мобільності за програмою Еразмус+ 2015-2016 н.р. у Нідерландах та Туреччині відповідно.
3. Студентів-розробників стартапу «Digget» – Лютенко Станіслава, Яцкіна Віктора, Букача Олександра, Лозовского Сергія.
Проектна команда дякує всім за активну участь у круглому столі та запрошує до наступних заходів!