субота , 23 Вересень 2017

Конкурси 2016-2017 н.р.

Студенти кафедри менеджменту у 2016-2017 рр. приймали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році за двома спеціальностями: «Менеджмент» та «Економіка транспорту та зв’язків».

В першому турі конкурсу, який відбувся на кафедрі менеджменту, прийняло участь 10 студентів. За результатами проведення на другий тур було направлено таких студентів:

• Спеціальність «Менеджмент»: Авраменка Д.В., Бекмурзіну А.М., Головату О.В., Касянчук Ю.А., Краснощок А.О., Мусіну К.В.
  • Спеціальність «Економіка транспорту та зв’язків»: Башкіну А.С.

За результатами другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році за спеціальністю «Менеджмент» переможцями стали:

• Диплом І ступеню – Головата О.В. в секції «Менеджмент ЗЕД», науковий керівник: к.е.н., доц. Голюк В.Я.;
  • Диплом ІІ ступеню – Авраменко Д.В. в секції «Стратегічний менеджмент», науковий керівник: к.е.н., доц. Савицька О.М.;
  • Диплом ІІ ступеню – Касянчук Ю. А. в секції «Кадровий менеджмент», науковий керівник: к.е.н., доц. Малик І П.;
  • Диплом ІІІ ступеню – Краснощок А.О. в секції «Інноваційний та інвестиційний менеджмент», науковий керівник: д.е.н., проф. Шульгіна Л.М.
k8  k7  k6
 k5  k4  k3