субота , 23 Вересень 2017

Конкурси 2015-2016 н.р.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук – отримано:

Диплом І ступеню – Кавун В.А. в секції «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», Науковий керівник: д.е.н., проф. Дергачова В.В.

Диплом ІІ ступеню – Єфіменко Б.А. в секції «Менеджмент інноваційної діяльності», Науковий керівник – к.е.н., доц. Бояринова К.О.

Диплом ІІ ступеню – Заречна К.С. в секції «Менеджмент організацій і адміністрування», Науковий керівник: к.е.н., доц. Савицька О.М.

Диплом ІІІ ступеню – Зінченко Д.В. в секції «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», Науковий керівник: к.е.н., доц. Дунська А.Р.;

Зінченко Д.В. зайняла ІІІ переможне місце в секції «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».