п`ятниця , 17 Листопад 2017

Конкурси 2012-2013 н.р.

Протягом 2012-2013 навчального року студенти кафедри менеджменту прийняли участь у наукових конкурсах робіт та отримали такі результати:

№пп

ПІБ студента

Група

Призове місце

Науковий керівник

Місце проведення

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ «ЕКОНОМІКА ТА УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ»

1.

Богдан О.М.

УВ-81м

ІІ місце

Малик І.П.

Національний авіаційний університет

2.

Сокіл Т.В.

УІ-71м

ІІ місце

Бояринова К.О.

Національний авіаційний університет Інститут Економіки та Менеджменту

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «Завтра.ua» ФОНДУ ВІКТОРА ПІНЧУКА

3.

Скрипник І.

Переможець

Сімченко Н.О.

м. Київ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК У 2012/2013 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

4.

Аблялімов Е.Р.

УІ-81м

ІІІ місце

Шульгіна Л.М.

Харківський національний

економічний університет

У 2012 – 2013 навчальному році за результатами конкурсної комісії Дипломом ІІ ступеня нагороджено студентів кафедри менеджменту факультету менеджменту та маркетингу НТУУ «КПІ» Сокіл Т.В., Богдана О.М. за участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка та управління транспортними підприємствами» та студента Аблялімова Е.Р. за участь у Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році та отримання ІІІ місця.

У 2013 році Скрипник Ігор (тема конкурсної роботи: «Інтегрування соціальної звітності в систему менеджменту підприємства») одержав перемогу у конкурсі 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.ua»Фонду Віктора Пінчука. Науковим керівником роботи була д.е.н., проф. кафедри менеджменту Сімченко Н.О.