Вівторок , 23 Липень 2019
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Навчання за кордоном (Гранти)

APPLY NOW! Національна стипендіальна програма Словацької Республіки

За інформацією відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, в рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців було оголошено про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2018-2019 академічному році (літній семестр).

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, дослідженьта спорту Словацької Республіки; адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SАІ,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок: 30 квітня 2019 року – на навчання протягом 2019-2020 академічного року. Заявки подаються в режимі онлайн на сайті http://scholarships.sk Контактна особа: Лукаш Марцін (Lukas Marcin), tel. +421259304733, lucas.marcin@saia.sk Основна інформація про стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетені та на сайті http://scholarships.sk

Деталі за посиланням: http://mobilnist.kpi.ua/apply-now-національна-стипендіальна-програм/