[google-translator]
Friday , 3 April 2020
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

МЕНЕДЖМЕНТ І БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ

За освітньою програмою „Менеджмент і бізнес-адміністрування” здійснюється підготовка фахівців, які можуть працювати в якості керівників всіх рівнів управління, спеціалістів виробничих, логістичних, економічних, маркетингових, кадрових та інших функціональних підрозділів підприємств, організаторів малого і середнього бізнесу, консультантів з інформаційного, логістичного забезпечення, управління розвитком персоналу.

Випускники за освітньою програмою „Менеджмент і бізнес-адміністрування”  набувають знання, навички та компетенції з проведення  комплексного аналізу діяльності організації; моніторингу цільових ринків, у т.ч. основних конкурентів та споживачів; розробки стратегій розвитку підприємств різних форм власності; формування стратегії управління людськими ресурсами; розробки поточних та перспективних планів діяльності підприємства, у т.ч. планування та прогнозування обсягів реалізації продукції;  формування цінової політики; оцінювання та формування інвестиційного портфелю підприємства при виробництві товарів; управління бізнес-процесами та проектами.

Програми підготовки бакалаврів та магістрів за освітньою програмою “Менеджмент і бізнес-адміністрування передбачають вивчення наступних фахових дисциплін:

–         менеджмент організацій;
–         стратегічне управління;
–         економіка та фінанси підприємства;
–         бухгалтерський облік та аудит;
–         операційний менеджмент;
–         логістика;
–         маркетинг
–         управління ризиками;
–         інформаційні технології в менеджменті;
–         управління бізнес-процесами та їх реінжиніринг;
–         управління проектами;
–         фінансовий менеджмент;
–         економічне прогнозування.

Студенти проходять практику на таких підприємствах: ВАТ «Меридіан ім. С.П.Корольова»; ДП «Завод «Арсенал»; ЗАТ «Єврокар»; ВАТ «Вімм-Білль-Данн Україна»; ВАТ «Київметалопром»; ВАТ «Завод «Русава»; «ЗАТ «Перший Київський молочний завод»; Нафтогазовидобувне управління ВАТ «Чернігівнафтогаз»; ЗАТ «Швейне підприємство «Юність»; ЗАТ «Київобленерго» та ін.