[google-translator]
Friday , 10 July 2020
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Council Meeting Tampere від європейської студентської організації ESTIEM, Анна Мельник


Давно мріяла відвідати країни Скандинавії. Як то кажуть, мрії збуваються.
Я подалась взимку на Council Meeting європейської студентської організації ESTIEM, яка, на щастя, є і в КПІ. Тому цієї ж весни я вже була в Фінляндії (в місті Тампере) на цьому івенті в ролі делегата від Локальної групи Київ (Київська частина ESTIEM).

Його суть полягала у координації діяльності ESTIEM. Протягом тижня на івенті я разом з іншими 250 європейськими студентами відвідувала Генеральні асамблеї: звіти від лідерів різних проектів, подачі на керуючі посади в організації, пропозиції щодо змін і голосування щодо них.
Крім цього була можливість взяти участь у різноманітних тренінгах (від аналізу Big Data, до таргетованого PR). Я обрала «Внутрішній воїн» на якому тренери з ESTIEM розповідали про те, що для всіх вчинків людей існують причини, та розбирали разом різні негативні історії з життя і як можна було б це змінити, виходячи з причин такої поведінки людей в цій ситуації.

Мабуть найбільш інтригуючими були вечірні активності. Круто після тяжкого дня просто рослабитись в гарячій ванні надворі серед снігу і після того залізти в крижану воду (ніколи не думала, що наважусь). Ще однією з традицій є «сітсіт», який чимось нагадує наше українське весілля: тости, традиційні пісні, танці.

Цей івент буду згадувати з найщирішими емоціями ще багато років.
І сподіваюсь, що ще не один раз ESTIEM мене приведе до Фінляндії.