Неділя , 23 Вересень 2018

«Досягнення та перспективи євроінтеграційного розвитку України»

28 листопада 2017 р. відбувся тренінг на тему «Досягнення та перспективи євроінтеграційного розвитку України» (тренер Манаєнко І.М.)

Обговорювались питання: Ідентифікація пріоритетів та перспектив поглиблення співпраці України та ЄС (тренер Манаєнко І.М.); Європейський бізнес в Україні та Експортна орієнтація України до ЄС: від АПК до ІТ (спікери Шимко Тарас, Шимко Наталья, Міністерствіо економічного розвитку і торгівлі).

Учасниками тренінгу були студенти 3-6 курсів таких спеціальностей: “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, “Менеджмент і бізнес-адміністрування”, “Менеджмент інноваційної діяльності”, “Інформаційні системи та технології”, “Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж”.