Середа , 15 Серпень 2018

«Бенчмаркінг і стратегічна реалізація європейської моделі бізнесу для України»

ТРЕНІНГОВІ КУРСИ
«БЕНЧМАРКІНГ І СТРАТЕГІЧНА РЕАЛІЗАЦІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ МОДЕЛІ БІЗНЕСУ ДЛЯ УКРАЇНИ»
BENCHMARKING AND
STRATEGIC IMPLEMENTATION OF THE EUROPEAN BUSINESS MODEL FOR UKRAINE
Проводиться в рамках реалізації проекту НТУУ «Київський Політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA).
«European business models: transformation, harmonization and implementation in Ukraine»
№ 587138-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE
Проект фінансується за підтримки Програми ERASMUS+ Європейського Союзу у відповідності до умов отриманого гранту Jean Monnet Fund.

Навчання для студентів, аспірантів безкоштовне.
Цільові групи – аспіранти, студенти технічних, управлінських, мовних, біомедичних напрямів НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».
Після успішного завершення тренінгу учасникам вручається сертифікат європейського зразка.
Місце проведення тренінгу: НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», просп. Перемоги 37 А, м. Київ.

МЕТА: отримання компетенції та практичних навичок у розробці власних бізнес-моделей, бізнес-проектів, орієнтованих на європейську конкурентну політику.
ПРОГРАМА:
1.Легкість ведення бізнесу в країнах ЄС та Україні (презентація, командна робота 2 год.)
2.Євроінтеграція – інноваційний розвиток – конкурентоспроможність персоналу, продукції, підприємства, країни (презентація, аналітична робота 2 год.)
3.Економічна безпека і економічна свобода (презентація, командна дискусія 2 год.)
4.Стратегічна орієнтація бізнесу в процесі євроінтеграції (презентація, Case Study, 2 год. )
5. Workshop: Реалізація дизайну європейської бізнес-моделі (бізнес-симуляції, бізнес-моделі 3,5 год.).
РЕЗУЛЬТАТИ:
Формування компетенцій реалізації вітчизняної бізнес-моделі через позитивне підкріплення успішними практиками ведення європейського бізнесу та навичок трансформації інноваційних бізнес-ідей у бізнес-модель, бізнес-проект, орієнтованих на європейську конкурентну політику; отримання першого практичного досвіду ефективної командної взаємодії управлінських і технічних фахівців при вирішенні бізнес-симуляції.
ТРЕНЕР: к.е.н., доцент кафедри менеджменту

АРТЕМЕНКО
Ліна Петрівна