Вівторок , 25 Червень 2019
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Бакалаври 2018

УЗ-41

  1. Анцупова Діана Ігорівна – «Удосконалення імпортної діяльності підприємства (на прикладі ПАТ «Алло»)» 
  2. Бесараб Катерина Максимівна – «Удосконалення експортної діяльності підприємства (на прикладі ПАТ «МХП»)»
  3. Букрєєва Катерина Сергіївна – «Розвиток експортного потенціалу підприємства в умовах євроінтеграції (на прикладі ТОВ «ТАС АГРО»)»
  4. Годована Анастасія Сергіївна
  5. Кійкова Анна Олександрівна –  «Маркетингові заходи підвищення конкурентоспроможності експортної продукції (на прикладі ТОВ «КТ Україна»)»
  6. Курченко Єлизавета Валеріївна – «Удосконалення зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на приклад ТОВ «LAS SYSTEMS»)»
  7. Лісовська Поліна Олегівна – Маркетингові заходи підвищення конкурентоспроможності експортної продукції підприємства (на прикладі ТОВ «Грідінсофт»)
  8. Менько Юлія Іванівна – «Удосконалення логістичних процесів зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на прикладі ПАТ «МХП»)»
  9. Отрох Ірина Анатоліївна – «Забезпечення міжнародної конкурентоспроможності підприємства в умовах євроінтеграції (на прикладі ПАТ «Київмедпрепарат»)»
  10. Пазюра Андрій Васильович – 
  11. Пімонова Катерина Анатоліївна – «Розширення зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на приклад ПАТ «Київмедпрепарат»)»
  12. Рижій Ярослава Сергіївна – «Розроблення стратегії виходу підприємства на європейський ринок (на приклад ТОВ «LAS SYSTEMS»)»
  13. Слюсаренко Юлія Юріївна – «Управління міжнародним проектом консалтинговим підприємством (на прикладі ТОВ «Сівітта Україна»)»
  14. Ченадець Анар Октайович – 
  15. Шовкун Дар’я Юріївна – «Розвиток експортної діяльності підприємства в умовах інтеграційних процесів (на прикладі Філії «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось»)»

УЗ-42

  1. Артюшевська Анна Віталіївна – «Формування програми просування підприємства на ринку міжнародних транспортних перевезень (на прикладі ТОВ «Еір Київ Карго»)»
  2. Бузинник Оксана Василівна –  «Розвиток зовнішньоекономічної діяльності підприємства на основі продуктових інновацій (на прикладі ПрАТ «Вентиляційні системи»)»
  3. Василенко Марія Юріївна – «Підвищення ефективності імпортної діяльності підприємства (на прикладі ТОВ «СЕРВІС ЦЕНТРПОСТАЧ»)» 
  4. Гундар Олеся Сергіївна – «Оптимізація зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на прикладі ТОВ «ІНТЕРЕКСТ LTD»)»
  5. Крутько Дарія Юріївна – «Підвищення конкурентоспроможності експортної продукції підприємства(на прикладі ТОВ «Індастріал кепітал»)»
  6. Левчук Катерина Вікторівна – «Забезпечення конкурентоспроможності зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на прикладі ТОВ «Тенгруп»)»
  7. Матвєєва Вероніка Андріївна – «Підвищення ефективності імпортної діяльності (на прикладі ТОВ «ТОЙДІКО Україна»)» 
  8. Ніканорова Аліна Юріївна – «Удосконалення зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на приклад ПрАТ «Укрмедфарм»)» 
  9. Панченко Анна Євгенівна – «Підвищення конкурентоспроможності організації в умовах глобальних змін ( на прикладі торгово-промислової палати України)» 
  10. Просяник Ірина Валеріївна – «Організаційно-економічні інструменти розширення зовнішньоекономічної діяльності підприємства (на прикладі ТОВ «КТД ГРУП КОМПАНІ»)»
  11. Семененко Марія Володимирівна – «Підвищення ефективності імпортних логістичних потоків (на прикладі ПАТ «Київмедпрепарат»)» 
  12. Таран Вероніка Валеріївна – «Удосконалення експортної діяльності підприємства (на прикладі ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат»)» 
  13. Чорна Вікторія Олегівна – «Стратегічне планування імпортних операцій підприємства (на прикладі ТОВ «Укрком»)»
  14. Якимець Ірина Андріївна – Розширення експортної діяльності підприємства харчової промисловості в умовах інтеграційних процесів ( на прикладі ПрАТ «Тернопільський молокозавод»)

УI-41

  1. Грінкевич Дмитро Олегович – Формування системи інтернет-комунікацій для просування стартап проекту на ринку України (на прикладі проекту «Літт Бегс»)
  2. Коба Аліна Анатоліївна – Впровадження інноваційної діяльності на підприємстві (на прикладі ПАТ «Миронівський хлібпродукт»)
  3. Кулик Єгор Сергійович – Забезпечення інноваційного розвитку підприємства
    (на прикладі ТОВ «Ніко Авто Інвест») 
  4. Лещенко Світлана Сергіївна – Впровадження інноваційних інформаційних технологій на підприємстві (на прикладі ТОВ «Небесна криниця ЛТД»
  5. Литвинова Поліна Віталіївна – Розробка бізнес-моделі функціонування інноваційного акселератора (на прикладі ТОВ «Бізнес-акселератор Агрочелендж»)
  6. Лютенко Станіслав Олександрович – Розробка методів просування стартап проекту на вітчизняному ринку (на прикладі проекту «Digget»)
  7. Прокопченко Аліна Олександрівна – Маркетинг комунікацій як чинник конкурентоспроможності інноваційного підприємства (на прикладі ТОВ «ЕкоСофт»)
  8. Риченко Ганна Віталіївна – Клієнт-орієнтоване управління інноваційною діяльністю підприємства (на прикладі представництва компанії «Beetroot» в Україні 
  9. Ступак Ганна Володимирівна – Бренд-менеджмент підприємства на інноваційних засадах (на прикладі ТОВ «Богдан Ліфт»)

УВ-41

  1. Багрій Владислав Віталійович – Стратегічні альтернативи підвищення соціально – економічної ефективності підприємства (на прикладі громадської організації “Ветерани ФК “Динамо” Київ”)
  2. Газарян Євгенія Анатоліївна – Розроблення стратегії розвитку підприємства (на прикладі ТОВ “АЛЗО”)
  3. Глущенко Ганна Юріївна – Забезпечення конкурентоспроможності підприємства в умовах динамічного середовища (на прикладі ТОВ “ТБ “Бердянський кабельний завод”)
  4. Горелов Дмитро Костянтинович – Розроблення маркетингової стратегії підприємства в умовах зміни кон’юнктури ринку (на прикладі ТОВ «Київський годинниковий завод»)
  5. Грубар Анна Миколаївна – Бізнес-планування розвитку підприємтва (на прикладі АТ “Мономах”)
  6. Гура Євгеній Павлович – Розробка конкурентної стратегії підприємства в умовах загострення конкурентної боротьби (на прикладі АТ “Мономах”)
  7. Гурман Олександр Валерійович – Забезпечення конкурентоспроможності підприємства на засадах асортиментної політики (на прикладі ТОВ «Київський годинниковий завод»)
  8. Ковальчук Софія Євгенівна – Удосконалення системи управління персоналом на підприємстві (на прикладі ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ»)
  9. Маленко Маргарита Василівна – Удосконалення системи бюджетного управління на підприємстві на основі фінансового контролінгу (на прикладі ТОВ “Логістик-Плюс”)
  10. Мартинов Дмитро Миколайович – Забезпечення конкурентоспроможності продукції підприємства (на прикладі журналу “Телегід”)
  11. Панасюк Тетяна Петрівна – Напрями підвищення ефективності управління підприємством в умовах розвитку інформаційної економіки (на прикладі ТОВ “ГЛОБАЛ 17 ІСТ”)
  12. Станіславський Олександр Владиславович – Обґрунтування напрямів розвитку підприємства в конкурентному середовищі (на прикладі ДП «ЖМЗ Візар»)
  13. Тищенко Анастасія Сергіївна – Вдосконалення системи управління персоналом (на прикладі ТОВ “Універсальний дата центр”)
  14. Файрушина Марія Олександрівна – Розроблення конкурентної стратегії підприємства (на прикладі ТОВ “АЛЗО”)

УВ-42

  1. Андрійчук Михайло Анатолійович – Управління процессом забезпечення ефективності підприємства (на прикладі ТОВ “МайндОкс”)
  2. Бестік Никита Олександрович – Підвищення прибутковості підприємства через розширення асортименту продукції (на прикладі ТОВ «Торгова фірма «РУДЬ»)
  3. Біда Андрій Олексійович – Розроблення стратегії розвитку підприємства (на прикладі УВТК ПрАТ “ДБК-4”)
  4. Гафтуняк Марія Іванівна – Забезпечення фінансової стійкості підприємства (на прикладі ПАТ “Миронівський хлібопродукт”)
  5. Довгань Андрій Володимирович – Забезпечення конкурентоспроможності підприємства на засадах асортиментної політики (на прикладі ПрАТ “Обухівський молокозавод”)
  6. Задовська Олена Олександрівна – Розроблення стратегії розвитку підприємства (на прикладі ТОВ “ІБК Обрій”)
  7. Костіна Юлія Олександрівна – Формування стратегічних альтернатив для забезпечення економічної ефективності діяльності підприємства (на прикладі ТОВ “Колофон”)
  8. Лісовський Ігор Олександрович – Удосконалення системи управління персоналом підприємства (на прикладі ТОВ “МайндОкс”)
  9. Нечай Антон Миколайович – Бізнес-планування розвитку підприємства (на прикладі ТОВ “Мобіле-Модус”)
  10. Новікова Дар’я Дмитрівна – Забезпечення конкурентоспроможності підприємства (на прикладі ТОВ «Зірка»)
  11. Омельченко Яна Віталіївна – Підвищення конкурентоспроможності  продукції на засадах реалізації стратегії розвитку підприємства (на прикладі ВАТ “Меридіан” ім. С.П. Корольова”)
  12. Пастух Світлана Миколаївна – Формування соціально – економічного механізму розвитку підприємства (на прикладі ТОВ “Метал Холдинг Трейд”)
  13. Сень Максим В’ячеславович – Розроблення бізнес-плану з розширення виробництва продукції на підприємстві (на прикладі ТОВ «Шрьодер-Україна»)
  14. Шумейко Анна Павлівна – Стратегічний потенціал підприємства: формування та вибір напрямів підвищення (на прикладі ДП “Капарол Україна”)
  15. Юнал Тургут – Підвищення конкурентоспроможності підприємства «Эридон Тех» на засадах диверсифікаціїдіяльності