[google-translator]
П’ятниця , 10 Липень 2020

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Стратегічне управління”

Кафедра менеджменту провела 1 етап по олімпіаді з навчальної дисципліни «Стратегічне управління» (20.02.2019 р).

В 1-му етапі олімпіади з дисципліни «Стратегічне управління» взяли участь 8 студентів магістрів.

Переможці 1 етапу олімпіади з навчальної дисципліни «Стратегічне управління»:

бакалаври: Пімонова Катерина Анатоліївна, гр.УЗ-81мп (1 місце), Брожко Олексій Олександрович, гр. УЗ-81мп (2 місце), Жураківська Катерина Олексіївна, УЗ-81мп (2 місце), Станіславський Олександр Владиславович, УЗ-81мп (3 місце).

Студенти, рекомендовані для участі у 2-му етапі олімпіади з навчальної дисципліни «Стратегічне управління»: Пімонова Катерина Анатоліївна, Жураківська Катерина Олексіївна, Станіславський Олександр Владиславович. Місце проведення: КПІ ім. Ігоря Сікорського, кафедра менеджменту (15-17 травня 2019 р.).