П’ятниця , 20 Вересень 2019

Тюх Микита, 4 курс, спеціалізація  – Менеджмент міжнародного бізнесу

Тюх Микита,

4 курс, спеціалізація  – Менеджмент міжнародного бізнесу

З 6 років і по сьогоднішній день (14 років практики) я займаюся карате. Своїм вибором я завжди був і залишаюся задоволеним, тому що карате дає мені змогу реалізовуватися у всіх напрямках діяльності. Завдяки карате, я завжди підтримую себе в гарній фізичній формі, завжди можу захистити себе та близьких, загартовую характер, випробовуючи себе на змаганнях Всесвітнього рівня, подорожую та пізнаю світ, працюю тренером і передаю свої знання та вміння дітям та дорослим (вже 4 роки тренерської практики).

Спортивне карате для мене є дійсно серйозною справою, на яку витрачається багато зусиль. З 2020 року карате офіційно буде залучено до програми Олімпійських ігор, що для мене стане ще однією ціллю для досягнення в майбутньому.

На сьогоднішній день я маю звання Майстра Спорту України з карате та чорний пояс 1-го ступеню (в карате є відзнакою майстра). З 14 років я є членом Національної молодіжної збірної України (до 21 року, цей рік вже останній, стаю старий L), а у 16 років вперше пройшов відбір і потрапив до складу Національної збірної України з карате, з якою представляв країну на Чемпіонаті Світу!

З найбільших досягнень: звання Чемпіону Європи та володаря Кубку Світу, ну і зрозуміло, що звання багаторазового чемпіону України.

Найбільше щастя – займатися улюбленою справою, це правда! Попереду ще багато цікавого, далі буде…)