П’ятниця , 20 Вересень 2019

Тетяна Соловйова, 4 курс, спеціалізація – Менеджмент та бізнес-адміністрування

Тетяна Соловйова,

4 курс, спеціалізація  – Менеджмент та бізнес-адміністрування

Моя любов до коней почалась ще с самого дитинства. Коли я вперше побачила цих прекрасних тварин, то це можна було назвати коханням з першого погляду. Спочатку я просто полюбляла їздити верхи в парках, де дуже часто стояли люди з кіньми, але одного дня все змінилося.

Коли я проводила зі своєю тіткою вільний час в парку Пірогово, то мені, як завжди, захотілося поїздити верхи, але тоді ми не змогли знайти коней, і мене це дуже засмутило. Тому моя тітка відвела мене на іподром, де я вперше по справжньому займалась з тренером кіннім спортом. Так почалось моє життя з кіньми, яке продовжується вже 12 років.

Після року занять кінним спортом на іподромі, я перейшла до кінно-спортивної школи «Авангард». Там я зустріла свого тренера, яка зробила з мене справжнього спортсмена. Завдяки їй в мене з‘явився шанс досягти успіху в кінному спорті. На даний момент я кандидат в майстри спорту України з виїздки. Я виконала цей норматив в 16 років, зараз мені 19, і в цьому році я буду намагатися стати майстром спорту. Моя команда на Авангарді є моєю другою сім‘єю, яка мене завжди підтримає та дасть вірну пораду. Це люди, які допомогли мені пройти довгий шлях в удосконаленні навичок вершника.

У мене є свій власний кінь, його звати Кліп. Завдяки нашим з ним старанням я виконала КМС, зайняла призові місця та стала впевненим в собі вершником. Кінний спорт зробив з мене справжнього бійця, адже в цьому спорті все досягається великими зусиллями та терпінням, адже кінь – це дуже тендітна тварина, яка повинна довіритись тобі, бо без довіри нічого не вийде.

В майбутньому я і надалі буду займатися кінним спортом, виступати на змаганнях, адже без цього я не уявляю свого життя. Моє життя – це яскраві емоції, особливо, коли тебе запрошують на нагородження за призове місце.