[google-translator]
П’ятниця , 10 Липень 2020

Олімпіада 2019 ІІ етап

20-21 березня, за участі кафедри менеджменту ФММ, в Київському національному торговельно-економічному університеті  2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Серед СВО «Бакалавр» Стоян Софія зайняла 6 місце, Сліпенко Анастасія зайняла 16 місце гр.УЗ-51, СВО «Магістр» Артюшевська Анна 12 місце гр. УЗ-81мп.

В Тернопільському національному економічному університеті 17-19 квітня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». Серед СВО «Бакалавр» Салабай Владислав зайняв 28 місце і грамоту за творчі здібності гр. УВ-51, СВО «Магістр» Нечай Антон зайняв 6 місце гр. УВ-81мп.