[google-translator]
П’ятниця , 10 Липень 2020
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Олімпіада 2019 І етап

Кафедра менеджменту провела І етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (18.02.2019 р.), «Менеджмент організацій і адміністрування» (19.02.2019 р.), «Менеджмент інноваційної діяльності» (21.02.2019 р.), «Логістика» (22.02.2019 р.).

В І етапі олімпіади з 4 спеціальностей взяли участь 78 студентів (з них 57 бакалаврів і 21 магістри).

Переможці І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальностей:

  • «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»
    бакалаври:
    Сліпенко Анастасія Костянтинівна, гр.УЗ-51 (1 місце)
    Стоян Софія Сергіївна, гр.УЗ-51 (2 місце)
    Антоненко Дар’я Ігорівна, гр. УЗ-51 (3 місце)
    магістри:
    Артюшевська Анна Віталіївна, гр. УЗ-81мп (1 місце)
    Гафтуняк Марія Іванівна, гр.УВ-81мп (2 місце)
    Станіславський Олександр Владиславович, гр. УЗ-81мп (3 місце);

  • «Менеджмент організацій і адміністрування»
    бакалаври:
    Салабай Владислав Олександрович, ФММ, гр. УВ-51 (1 місце);
    Драпалюк Тетяна Андріївна, ФММ, гр. УВ-51 (2 місце);
    Жученя Катерина Святославівна, ВПІ, гр. СЕ-51 (3 місце);
    магістри:
    Гафтуняк Марія Іванівна, ФММ, гр. УВ-81мп (1 місце);
    Нечай Антон Миколайович, ФММ, гр. УВ-81мп (2 місце);

  • «Менеджмент інноваційної діяльності»
    бакалаври:
    Старигін Дмитро Олегович, гр. УІ-51 (1 місце);
    Широкова Ірина Сергіївна та Іванченко Ярослав Андрійович, гр. УІ-51 (2 місце);
    Прудкій Віталій Володимирович, гр. УІ-51 (3 місце);
    магістри:
    Прокопченко Аліна Олександрівна, гр. УІ-81мп (1 місце);
    Газарян Євгенія Анатоліївна, гр. УІ-81мп (2 місце);
    Ніканорова Аліна Юріївна, гр. УІ-81мп (3 місце);
  • «Логістика»
    бакалаври:
    Шрамко Назар Вододимирович, гр. УЛ-61 (2 місце);
    Тригуб Олександра Петрівна гр. УЛ-61 (2 місце);
    Калініченко Катерина Дмитріївна, гр. УЛ-61 (3 місце);
    магістри:
    Омельченко Яна Віталіївна, гр. УЛ-81мп (2 місце);
    Кандиба Олена Костянтинівна, гр. УЛ-81мп (3 місце).