Середа , 19 Лютий 2020
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Навчайся подорожуючи! Сліпенко Анастасія

Сліпенко Анастасія, ФММ, 4 курсOctober 13, 2018

https://telegra.ph/Navchajsya-podorozhuyuchi-10-13.

В ESTIEM існує безліч видів івентів як навчального, так і розважального характеру. Одним із навчальних івентів є Language programme.

Що це?

Language programme – це тиждень інтенсивних занять з вивчення мови від викладачів-носіїв. Проте, це ніяк не схоже на нудні уроки – тут тобі й теорія, і практика, й ігри, і життєві ситуації. Це повне занурення у мовне середовище, адже ти знаходишся в оточенні native speakers, які розкажуть те, чого не почуєш на звичайних курсах. Крім того, це унікальна можливість дізнатись про культурні особливості країни, мову якої вивчаєш, про стиль життя та традиції місцевого населення. Та звичайно ж, це спосіб знайти друзів-студентів із різних країн Європи. Цей івент навчально-культурної спрямованості неодмінно дасть мотивацію для подальшого вивчення мови!

 

Мій власний досвід

Цього місяця я брала участь у Language programme: Let’s learn Français, що проходив у Греноблі, Франція. Для мене це був унікальний досвід, адже я вивчала базові фрази французькою мовою ще у школі, але так і не могла говорити. Приїхавши у Францію, я була вражена величчю красивих Альпійських гір, бо місто Гренобль з усіх боків оточено горами! Я насолоджувалась кожною миттю, проведеною тут. Мій день починався о 8:00 із занять французькою мовою. Не дивлячись на такий ранній підйом, мені було приємно ловити кожне французьке слово, практикувати свої розмовні навички та дізнаватись щось нове кожної хвилини.

Після обіду заняття закінчувались, та починалась культурна частина івенту. Французькі студенти підготували для нас безліч цікавих активностей: сіті тур, дегустацію французької кухні, екскурсію на завод з виробництва лікера Chartreuse, що є популярним в їх регіоні та багато іншого. Цікавими були квести, під час яких нам треба було спілкуватися із місцевими жителями їх рідною мовою, а також неофіційний урок французької, де нам розповіли найбільш поширені розмовні фрази. Крім того, ми ходили на каток, підіймались на Bastille – фортецю на горі, звідки видно усе місто, та навіть відвідали студентську караоке-вечірку! Сім днів у Франції було однозначно мало, щоб насолодитись усіма її красотами, дослідити культуру та вивчити мову. Проте зараз я відчуваю заряд мотивації продовжити вивчення мови та повернутися сюди ще раз!