Середа , 19 Лютий 2020

Колектив кафедри менеджменту вітає магістрів з успішним закінченням навчання!

17 січня 2020 р. у Залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам кафедри менеджменту  факультету менеджменту та маркетингу.
Вітальні слова із побажаннями професійних зрушень та успіхів у подальшому житті прозвучали від завідувачки кафедри менеджменту, д.е.н., проф. Дергачова В.В., заступника декана ФММ, к.е.н. Салоїда С.В. та колективу кафедри менеджменту.
Окрім традиційної процедури вітання та вручення дипломів були запрошені: представники колишніх випускників кафедри менеджменту в особі підприємця, власника виробництва з виготовлення полімерних виробів та власника автосалону Ірини Файніцької та представники работодавців в особі HR компанії “Максіпрінт” Жанни Краснової,які розповіли новоствореним магістрам як навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського зробило вагомий внесок в їх успішний професійний шлях та запросили до подальшої співпраці.”