[google-translator]
П’ятниця , 10 Липень 2020
Кафедра менеджменту
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

За результатами конкурсу, що відбувся 25-26 листопада 2019 року на базі Одеського національного політехнічного університету, випускники магістратури та бакалаврату  кафедри менеджменту здобули два дипломи І ступеня та одну грамоту.

Вітаємо з перемогою:

– Красюк Анастасію Сергіївну, яка отримала диплом І ступеня за магістерську дисертацію на тему «Управління ефективністю імпортної діяльності підприємства» (науковий керівник – проф. Дунська Алла Рашидівна);

– Стоян Софію Сергіївну з отриманням диплому І ступеня за дипломну роботу бакалавра  на тему «Формування стратегії зовнішньоекономічної діяльності підприємства в умовах спаду ділової активності на зовнішньому ринку» (науковий керівник – проф. Дунська Алла Рашидівна);

– Антоненко Дар’ю Ігорівну, яка отримала перемогу у номінації «за практичну цінність запропонованих заходів» та отримала грамоту за дипломну роботу бакалавра  «Планування розширення зовнішньоекономічної діяльності підприємства» (науковий керівник – проф. Дунська Алла Рашидівна).

 

Вітаємо переможців та їх керівника Дунську Аллу Рашидівну і бажаємо подальших успіхів!